Odrzavanje apartmana

Nаziv poslodavca:
Apartmani
Budva, Crna Gora

Теlеfоn: 0640786313
Vеb sајt:

Prоfil poslodavca

col-narrow-left
col-narrow-right
col-wide

Zаnimаnje:

Turizam: Održavanje soba i apartmana

Оpis pоslа:

Opis posla:

  • Čišćenje i spremanje apartmana po jasno definisanim kriterijumima,
  • staranje o sredstvima za rad i vođenje računa o potrebnim higijenskim sredstvima,
  • prema situaciji eventualna komunikacija sa gostima

Uslovi za zaposlene:

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo,
  • brzina i spretnost,
  • ljubaznost i uslužnost,
  • pozeljno poznavanje engleskog jezika (osnovna komunikacija).
Traze se dve zene ili devojke za odrzavanje apartmana( 4*) na Svetom Stefanu. Jedna koja bi radila tokom cele godine a druga samo u sezoni. Smestaj je obezbedjen. Plata u sezoni 500 evra a van sezone 300. Posao za tokom cele godine pocinje 01.03.2017. a van sezone 01.04.2017. Sve zainteresovane kojima uslovi  posla odgovaraju javite se na sledeci broj 064 0786 313. Oglas vazi do 01.04.2017. godine.

Lоkаciја:

Budva

Оbјаvlјеnо:

07-02-2017

Brој pоsjеtа:

18758